KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618079

nr 1561 8079

Oidentifierad konstnär. Kvinna vid fönster. Ej signerad. Olja på duk, Bildmått: 87x63 cm, yttermått inklusive ram: 104x80 cm

måndag 4 september 2023
kl 18:30:36